HR GENERALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai tesztkészletek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport tagja. Termékeivel mind a külső partnereket, mind a cégcsoport tagjait kiszolgálja.

A budapesti központjukba, a HR csapat támogatására keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • HR nyilvántartás vezetése
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése
  • Új munkavállalók keresése, előszűrése, részvétel a felvételi folyamatban
  • Munkavállalók belépésével és kilépésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel, a havi bérszámfejtési folyamat támogatása
  • OLM HR rendszer működtetése (admin)
  • Munkáltatói igazolások elkészítése
  • Munkavállalók oktatásának vezetése, oktatási ívek kezelése
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség releváns területen
  • 2-3 év tapasztalat HR, munkaügy területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes fizetés
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Próbaidő után céges egészségbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Pest megye

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? Pest megyei műszaki termékek gyártásával foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

Változatos feladatkör ellátásában érzed a legjobban magad? Fontos számodra az összeszokott, támogató csapat és vezető? Hiszel a folyamatos tanulásban és fejlődésben? Most itt a lehetőség számodra, hogy egy stabil, több évtizedes múlttal rendelkező vállalat része legyél. Partnerünk, a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint 100 éve jelen van. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományaikat megőrizve, magas színvonalon végzik kivitelezői feladataikat. Most budapesti központjába keresünk munkatársat a HR osztályra, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva