INFORMATIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk piacvezető klímakereskedelmi cég,
újonnan nyíló logisztikai szigetszentmiklósi raktárába keresünk új munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
  • Számítástechnikai eszközök, és egyéb eszközök (kamerák, nyomtatók, telefonok, vonalkód olvasók stb.) beszerzése, összeszerelése, üzemeltetése
  • Számítógép-, perifériák- illetve hálózati problémák felderítése, elhárítása
  • Felhasználói problémák kezelése (levelezőrendszer, hálózati megosztások stb.)
  • Szoros együttműködés a cég társosztályaival
  • Cég által használt programok, alkalmazások, rendszerek fejlesztése, karbantartása, a programozókkal együttműködve
  • A fenti munkák telephelyeinken történő elvégzése, telephelyeink informatikai összeköttetésének szakszerű biztosítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Feladatok szempontjából releváns tapasztalat (pl.: hardverek, hálózatépítési és kamerarendszer ismeretek)
  • "B" kategóriás jogosítvány ( telephelyek közötti mozgáshoz, saját gépkocsi előny)
  • Villamossági és műszaki érdeklődés
  • Windows rendszerismeret
Amit kínálnak:
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős, bejelentett állás, azonnali munkakezdési lehetőség
  • Üzemanyagtérítés külső munkavégzés esetén, bejárás támogatás
  • Céges telefon, céges laptop
  • Lendületes, fiatalos összetartó csapat
  • Stabil hátterű fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges rendezvények, sportnapok
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő  (H-P 08.00-16.30)

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós,  alkatrészbeszerzés esetén szükséges lehet az irodán kívüli munkavégzés

Ha úgy gondolod, hogy Téged keresünk, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak. Most számára keresünk magas szintű Microsoft operációs rendszer és irodai csomag ismeretekkel, valamint gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva