PROJEKT MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több mint tíz éve sikeresen működő, nyílászárók gyártásával, forgalmazásával foglalkozó családi vállalkozás. Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.
Feladatok:
  • Árajánlatok és felmérések készítése
  • Anyagrendelések koordinálása
  • Nyílászárók helyszíni beépítésének koordinálása
  • Elvégzendő feladatok koordinálása, nyilvántartása
  • A projektek napi szintű operatív irányítása
Elvárások:
  • Minimum középfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Nyílászárós területen szerzett gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű beszéd és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó szervező készség
Előnyt jelent:
  • Nyílászárók forgalmazásában, gyártásában, beépítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Német, angol nyelvtudás
  • ArchiCad felhasználói ismeret
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzés
Munkavégzés helye:
  • Fót
Amennyiben érdekes számodra a pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével, a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva