CNC SZAKTANÁCSADÓ (FORGÁCSOLÁS TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy 1992 óta működő hazai vállalkozás, melynek tevékenységi körébe egyedi forgácsoló szerszámok és alkatrészek tervezése és gyártása tartozik.
Fontosnak tartják, hogy egyedi igényekre és sürgős esetekre is magas minőségű megoldásokat kínáljanak partnereik és ügyfeleik számára.

Hozzájuk keresünk új munkatársat

pozícióba.
Szaktanácsadóként az alábbi feladatokat kell ellátnod:
  • Aktív kapcsolattartás a partnerekkel - akár napi szintű látogatásuk, különböző igények fogadása
  • Az esetlegesen fellépő problémák megoldása
  • Projektek tervezése, koordinálása és nyomon követése, gépek beállítása
  • Fejlesztésekben történő aktív részvétel
  • Jelentések, dokumentációk, kimutatások készítése
Megbízónk számára fontos:
  • Középfokú gépész végzettség megléte
  • 1-3 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Szerszámismeret (fúró/maró/lapkás szerszámok)
  • G kódokban és forgácsolási technológiákban való jártasság
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Előnyként vesszük, amennyiben rendelkezel:
  • Gépészmérnök végzettséggel
  • SQL adatbázis alapismeretekkel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • CAD/CAM software-ek használatának ismeretével
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Laptop és mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Stabil, hosszú távú munkahely
A munkavégzés részlétei:
  • Munkavégzés helye: Délegyháza
  • Munkaidő: 8 órás munkaidő, rugalmasan kezelve a partnerlátogatásoktól függően

Amennyiben érdekes számodra a pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?