ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk stabil hátterű nemzetközi logisztikai cég budaörsi telephellyel.

Most számára keresünk a megnövekedett munkamennyiség miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Ház körül felmerülő külső munkák
  • Szakirányú végzettséget nem igénylő belső javítások
  • Sövény- és fűnyírás
  • Terület tisztántartása géppel és kézi eszközökkel
  • Területről történő hulladék elszállításában való részvétel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Jó állóképesség
  • Pozitív hozzáállás és probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos, de alkalmas önálló munkavégzésre is
  • Motivált és rugalmas
  • Megbízható munkaerő
  • Szorgalmas és precíz munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Targoncavezetői és/vagy nehézgépkezelői vizsga
Amit Partnerünk kínál:
  • Bejelentett, rendszeres fizetés
  • Biztonságos munkahely
  • Stabil vállalati háttér
  • Cafetéria
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Biztosított munkaruha
Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kizárólag a Spar áruházaknak élelmiszer szállítmányozásával foglalkozó vállalkozás, csapatuk bővítéséhez keresnek új kollégát a lent látható kiemelt fizetéssel üllői vagy bicskei indulási helyszínnel, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva