CALL CENTER MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Van tapasztalatod ügyfélkezelésben és szívesen kamatoztatnád jó kommunikációs készségeidet egy igazán támogató közösségben?

Akkor ez most az TE lehetőséged!

Partnerünk gyógyszerek és étrend-kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.
Most budapesti csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:
  • A call center  munkatárs a cég patikai- és biobolt partnerei számára értékesíti az aktuális kereskedelmi akciókat főként étrend-kiegészítő kategóriában.
Főbb feladatok:
  • A bejövő hívások és e-mailek kezelése, megrendelések rögzítése a Scriptor rendszerben
  • Napi szintű kapcsolattartás az értékesítéssel foglalkozó kollégákkal
  • Partnerek felé termékismertetés, információs anyagok elküldése
  • Ügyféladatbázis kezelése, frissítése
  • Egyszerű jelentések, statisztikák készítése Excel táblában
  • A munkafolyamatot támogató adminisztratív feladatok ellátása
Téged keresünk, amennyiben:
  • Rendelkezel iparági- és ügyfélkezelési tapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz
  • Pozitív és empatikus a hozzáállásod
  • Nem ijedsz meg az új feladatoktól és jól kezeled a stresszes helyzeteket
  • Rugalmasság, önállóság és proaktivitás, valamint ügyfélközpontú gondolkodás jellemez
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Gyógyszerészasszisztensi végzettség
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil, biztos hátterű munkahely budapesti munkavégzéssel
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop és mobiltelefon
  • Támogató munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, Váci út

Jelentkezz önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat, mely jelenleg 50 országban van jelen. Budapesti székhelyük bővítése miatt keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal. Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak. Most számára keresünk szakembert országhatáron túli ügyfeleik számára aktív német nyelvtudással a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Zala megye

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva