MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Félpengő Kft. egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda.

Ügyfélszámuk növekedése miatt új munkatársat keresnek teljes idős munkavégzésre,
akár
azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Vevő, szállító, bank, pénztár kontírozása, könyvelése
  • Bevallások, statisztikák, éves zárások elkészítése, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 2 éves releváns gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan dolgozni tudás
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Bérszámfejtési ismeretek
  • RLB program ismerete
  • Azonnali munkakezdés
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű cég
  • Családias hangulatú közösség, támogató vezetőség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk, egy nemzetközi, laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely a cégcsoport 17 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat. Bővülő Budapest, 4. kerületi irodájukba keresünk számukra teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi társaság, amely ügyfelei számára testreszabott disztribúciós és ellátásilánc-megoldásokat fejleszt és biztosít. Jelenleg budapesti, növekvő pénzügyi csapatukba keresünk akár pályakezdő kollégákat is a következő pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Tapasztalt könyvelő és ismeri az SAP vállalatirányítási rendszert? Szeretne multinacionális környezetben, mégis családias, fiatalos csapatban dolgozni, ahol a szakmai fejlődésre nagy figyelmet fordítanak? Akkor ez az Ön lehetősége! Partnerünk acélcsövekre, valamint cső- és zártszelvény-alkalmazásokra szakosodott nemzetközi forgalmazó vállalat, a cégcsoportnak közel száz telephelye van szerte a világon. Ne maradjon le a lehetőségről és jelentkezzen a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva