FEJLESZTŐ ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A fejlesztő preparatív labor munkájával összefüggő analitikai feladatok elvégzése
  • Az üzem analitikai támogatása, analitikai kivizsgálások elvégzése
  • A törzskönyvezés és a minőségbiztosítás által igényelt kivizsgálásokban való részvétel
  • Analitikai műszerek, eszközök felügyelete, ellenőrzése, kalibrálása
  • Új analitikai eljárások kidolgozása
  • Analitikai validálási munkákban való részvétel
  • Előírás szerinti értékelések, dokumentáció elkészítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakirányú végzettség (Bsc, Msc)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés és rugalmasság
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • GC-MS ismeretek
  • Preparatív HPLC gyakorlat
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezz önéletrajz  és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég nyíregyházi laboratóriuma jelenleg új munkatárat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva