TOBORZÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni?
Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás?

Pest megyei műszaki termékek gyártásával foglalkozó partnerünk
részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Munkakörhöz tartozó feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű támogatása
  • Álláshirdetések készítése, kezelése és megfelelő csatornákon való megjelentetése
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása, interjúszervezések menedzselése
  • Tesztírások levezénylése
  • Új belépő dolgozók oktatása és egyéb időszakos belső oktatások szervezése
  • NAV bejelentések kezelése, kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző cégekkel
Ezt a tudást kamatoztathatod:
  • Felsőfokú  végzettség (Humán végzettség előnyt jelent)
  • Fejlett kommunikációs készség, talpraesettség
  • Közösségi média használatában szerzett jártassággal
  • Műszaki affinitás
Előnyt jelent:
  • Fizikai toborzásban, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • SZÉP kártya cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Éves bónusz
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (Szigetszentmiklósi járás)

Amennyiben érdekel a lehetőség várjuk friss önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai tesztkészletek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba a HR csapat támogatására keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Változatos feladatkör ellátásában érzed a legjobban magad? Fontos számodra az összeszokott, támogató csapat és vezető? Hiszel a folyamatos tanulásban és fejlődésben? Most itt a lehetőség számodra, hogy egy stabil, több évtizedes múlttal rendelkező vállalat része legyél. Partnerünk, a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint 100 éve jelen van. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományaikat megőrizve, magas színvonalon végzik kivitelezői feladataikat. Most budapesti központjába keresünk munkatársat a HR osztályra, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva