JUNIOR LINUX RENDSZERADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ legnagyobb K+F vállalatai számára nyújt professzionális mérnöki, informatikai szolgáltatást szoftverfejlesztés és -tesztelés, informatikai tanácsadás, valamint műszaki szakszövegírás terén.

Skandináv vállalatként munkavállaló-központú értékrendet képviselnek, kollégáik a legmodernebb technológiákkal, profi munkaeszközökkel dolgoznak, valamint a cég által nyújtott színvonalas, belsős képzésekkel folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat.

Csatlakozz profi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok, melyekben számítanak Rád:

  • Linux alapú rendszerek és hálózatok üzemeltetése (szerverek, operációs rendszerek, szerveralkalmazások, hálózati elemek), konfigurációs feladatok ellátása,
  • Rendszermonitoring követése, logelemzés, hibaelhárítás,
  • Rendszerek és hálózatok dokumentálása,
  • Rendszermentések kezelése, tárhely-kezelés,
  • Hibajegyek kezelése, felhasználók támogatása,
  • Kapcsolattartás külső alkalmazástámogatást nyújtó partnerekkel.
  • Eszközök: Linux (RedHat,CentOS, Suse), JIRA, Confluence, Excel, Teams.

Elvárások:

  • Min. középfokú informatikai végzettség VAGY középfokú végzettség + rendszerüzemeltető/rendszergazda OKJ végzettség,
  • Min. 6 hónap tapasztalat Linux rendszeradminisztrátorként/rendszergazdaként (SSH, Bash ismerete),
  • MS Excel magas szintű ismerete,
  • Min. középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban (kollégákkal, ügyfelekkel való napi kapcsolattartáshoz).

Amit a cég kínál, illetve a skandináv cégkultúra előnyei:

  • Bisnode AAA minősítésű vállalat -> megbízhatóság, pénzügyi stabilitás,
  • Élenjáró, modern technológiák és profi munkaeszközök, minőségi munkakörnyezet,
  • Bürokratikusság kerülése, ezáltal hatékonyabb információáramlás biztosítása cégen belül,
  • Folyamatos visszajelzések a kollégák számára, feedback-kultúra folyamatos fejlesztése,
  • Munka-magánélet egyensúlyának biztosítása: rugalmas munkarend, remote munkavégzési lehetőség,
  • Munkavállaló központú értékrend: masszázs, közös sportolási lehetőségek, gyümölcsnap,
  • CSR programok, közös karitatív tevékenységek, környezettudatosság
  • Színvonalas belsős képzések, részletes onboarding és mentor-program, nyelvtanulás támogatása.

Munkaidő:

  • Rugalmas munkarend hétfőtől péntekig
  • Törzsidő: 9:00-15:00
  • ÜGYELET NINCS!

Munkavégzés helye: A cég magyarországi irodája Budapesten a, 9. kerületben található (Boráros tér környéke), a pozícióra viszont országosan fogadunk jelentkezéseket, mivel 90%-os home office-ra van lehetőség.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek. Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Szeged

Megbízónk szegedi, magyar tulajdonban lévő cég, évtizedek óta a fertőtlenítő- és tisztítószerek, valamint kozmetikai termékek egyik meghatározó gyártója a hazai piacon. 2021-ben a régi épületek helyén elkészült a teljesen új, modern üzemük. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk piacvezető klímakereskedelmi cég, újonnan nyíló logisztikai szigetszentmiklósi raktárába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva