ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (B2B)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a világ egyik vezető kintlévőségbiztosítója, több mint 75 éve segít vállalkozásokat, hogy tartós és fenntartható gazdasági növekedést érjenek el. 20 éve a magyar piac elismert szereplője.

Tevékenysége során ügyfeleinek megmutatja, rövid időn belül hogyan tudják optimalizálni üzleti döntéseiket és csökkenteni a pénzügyi kockázatokat.

Számára keresünk új munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Értékesítőként leendő feladataid:
  • Pénzügyi szolgáltatások kiajánlása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése, üzleti tárgyalások önálló bonyolítása
  • Ajánlatok készítése a társosztályokkal egyeztetetten
  • CRM rendszer és sales adatok napi szintű frissítése
  • Heti riport készítése a kereskedelmi igazgató részére
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
  • B2B értékesítési szegmensben tapasztalat a felsorolt területek egyikéből: biztosítás, bank, pénzügyi, céginformációs, követeléskezelési szolgáltatások, faktoring, lízing
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz igazított alapbér és jutalékos rendszer
  • Az első 6 hónapban fix jutalék
  • Negyedéves prémium és éves nettó 300.000Ft-os SZÉP kártya juttatás
  • Cégesautó, laptop, mobiltelefon biztosítása magánhasználatra is
  • Home office lehetőség már a betanulási időszakban is
  • Rugalmas és kötetlen munkaidő
  • Az irodaház területén található: étterem, kávézó, konferenciatermek, fitness terem és gondozott igényes kerthelyiség is
  • Parkolásra van lehetőség az irodaház alatti mélygarázsban
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: az iroda Budapest XIII. kerületében, a Dózsa György út metrómegálló közelében található, mellette szükséges látogatni az ügyfeleket
  • Munkaidő: hétfőn, kedden és szerdán 8:00 és 17:00 óra között, csütörtökön 8:00 és 16:30 óra között, pénteken 8:00 és 15:00 óra között

Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Hosszú távra tervezel és fontos számodra a stabilitás? Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat? Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Értékesítő vénával és műszaki érdeklődéssel rendelkezel? Van releváns tapasztalatod gyengeáramú rendszerekkel és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnercégünk beléptető, jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/szoftver és ehhez kapcsolódó applikációk fejlesztésével, valamint értékesítésével foglalkozó, több évtizede működő, rendkívül korszerű és sikeres vállalat. A dinamikus bővülésnek köszönhetően keresünk 10 fős értékesítő csapatába új munkatársat komplex projektek B2B értékesítésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva