ASZTALOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk nemzetközi cégek számára készít reklámeszközöket és -üzletberendezéseket. Bővülés miatt keressük új munkatársát

ASZTALOS

pozícióba, egy 7 fős csapatba.

Tavaly felújított megmunkálógép állománnyal, vadiúj gyártóüzemben dolgozhatsz Megbízónknál biztonságos, modern és kényelmes körülmények között!
Főbb feladatok:
  • Egyedi asztalosipari termékek gyártása és összeszerelése
  • Vegyesen kézi asztalosmunkák és gépkezelés (sorozatfúró, élzáró stb.)
Megbízónk elvárásai:
  • Asztalos végzettség és 1 éves szakmai tapasztalat
  • Végzettség hiányában, több éves asztalosként szerzett munkatapasztalat
Amit Megbízónk kínál a munkáért cserébe:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Év végi bónusz
  • Külön karácsonyi jutalom
  • Rugalmas munkaidő: Megbízónk egy műszakban, hétköznapokon 8 órában számít az új kolléga munkájára. A munkaidő kezdete rugalmas, a munkavállaló dönthet arról, hogy 6-kor, 7-kor vagy 8-kor kezdi a munkanapot
A munkavégzés helye:
  • Érd

Kattintson a jelentkezés gombra, és küldje el az önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Megbízónk az IKEA, svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba: (teljes- és részmunkaidő)

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Partnerünk egy szekszárdi székhelyű, 100%-ban magyar tulajdonú, folyamatosan növekedő élelmiszeripari vállalat. Csomagolási csapatuk bővítése miatt pályakezdő és tapasztalt munkatársakat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva