RENDSZERSZERVEZŐ (ATLASSIAN TERMÉKEK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek.

Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelek igényeinek, üzleti folyamatainak felmérése, megértése, elemzése és a megfelelő Atlassian megoldás megtervezése,
  • Atlassian rendszerek, konfigurálása, optimalizálása, dokumentálása, auditálása,
  • Értékesítő munkatársak támogatása (termékbemutatók tartása, bemutató anyagok, megoldási javaslatok előkészítése),
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, partnerekkel,
  • Az ügyfeleink által megfogalmazott igények informatikai igénnyé alakítása,
  • Elkészült munkák bemutatása a megrendelőnek,
  • Munka igényes dokumentációja.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség informatikai területen,
  • Minimum 2 év tapasztalat informatikai területen rendszerszervezőként/business analyst-ként VAGY tanácsadóként,
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Atlassian termékek (elsősorban JIRA, Confluence és azok népszerűbb kiegészítői) konfigurációjával kapcsolatos tapasztalatok megléte,
  • Tapasztalat komplex üzleti folyamatok megértésében, tervezésében,
  • Magabiztos kommunikációs készségek.
Előnyök:
  • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat,
  • Alap fokú szoftverfejlesztői ismeret,
  • Projektmenedzsment ismeret,
  • Atlassian tanúsítvány.

Juttatások:

  • Változatos feladatok, folyamatos tanulás,
  • A betanulás során alapos és részletes mentorálás,
  • Hivatalos Atlassian tanúsítvánnyal rendelkező tanácsadóvá válhatsz (sikeres vizsgát követően),
  • Kiváló munkahelyi környezet, eszközök és hangulat,
  • Home Office lehetőség.
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra (A törzsidő 9:00-15:30-ig tart, ezen felül a munkaidő rugalmas)

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület (3-as Metro, Duna Plaza, Tesco a közelben)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk stabil háttérrel rendelkező, 20 éve alakult, és 100% magyar tulajdonú vállalat. Profiljuk üzleti/informatikai tanácsadás és nagyvállalati informatikai megoldások megvalósítása. A cég partnerei között a legnagyobb magyar bankok, biztosítók és közmű és szolgáltató cégek is szerepelnek. Partnerünk célja ügyfelei sikerességének növelése működési folyamataik és a piacon elérhető innovatív technológiai megoldások együttes alakításával. Tevékenységük megvalósítás- és eredmény orientált, hiszen tisztában vannak vele, hogy ügyfeleik számára kizárólag az üzleti eredményeket produkáló, sikeresen bevezetett megoldások és a gyakorlatban is végrehajtható javaslatok jelentenek valódi értéket. Fejlesztő-tanácsadó csapatuk bővítése végett keresnek tapasztalt kollégát.

A hirdetés lejár 34 nap múlva