LEAD NPI ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

SENIOR NPI ENGINEER

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének koordinálása,
  • A portfólió folyamatos növekedésének támogatása,
  • Az üzleti és minőségi eljárások felügyelete, a fejlesztéseket segítő változtatások végrehajtása,
  • Az NPI projektek megvalósítása során új megoldások keresése,
  • Projektek ,fejlesztések vezetése és azok időben történő megvalósítása,
  • Aktív részvétel a feladatkört érintő megbeszéléseken,
  • A biztonságos, minőségi és hatékony javítási folyamat összes műszaki tényezőjének kezelése, fejlesztése és optimalizálása a kijelölt NPI-projektekhez a bevezetési szakaszban, egészen addig, amíg el nem érik a teljes termelésbe bocsátást,
  • A LEAN elvek és eszközök proaktív alkalmazása a mindennapi munkában.

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy egyetemi MÉRNÖKI végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Minimum 3 év tapasztalat NPI-, vagy gyártástámogató-, vagy folyamatmérnök vagy technológus pozícióban, K+F vagy az új termékbevezetési területen,
  • A LEAN - 6Sigma alapelveinek és eszközeinek ismerete,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Jó vezetői készségek,
  • Hatékony problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • Repülőgép-, Erőmű- vagy Géptervező mérnöki diploma,
  • SAP szakszerű ismerete,
  • 3D modellezés NX-ben, Solid Edge-ben, vagy Catiában,
  • 3D nyomtatásban szerzett tapasztalat,
  • Új termék bevezetésében és/vagy minőségi tervezésében szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Kihívást jelentő munka professzionális és multinacionális környezetben,
  • Dinamikus, innovatív nemzetközi munkahely kiváló növekedési és fejlődési lehetőségekkel,
  • Jó munkahelyi légkör a sokszínűséget és befogadást elősegítő szervezeti kultúrában,
  • Professzionális munkaeszközök,
  • Telephelyükön minőségi ételeket kínáló étterem áll a munkatársak rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek,
  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is.
  • Helyben megtalálható saját fitness termük, squash pályájuk, sportpályáik és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz.
  • Rugalmas munkaidő
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, Rugalmas munkaidő - A Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Munkavégzés helye: Veresegyház

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba: