TOBORZÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Győr

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk, az adesso orange Kft. nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező szakembereket kínál különféle ágazatok számára, a 2014-ben létrejött cég Győrben és Budapesten is rendelkezik telephellyel. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U területeken tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken.

HR csapatuk erősítésére keresnek Győrbe munkatársat az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Toborzási, felvételi folyamatok teljeskörű menedzselése,
  • Social Media felületeken direkt megkeresések,
  • Screening,
  • Telefonos előszűrések, interjúk lebonyolítása, kapcsolattartás a jelöltekkel,
  • Hirdetések létrehozása a marketing részleggel együttműködve,
  • Munkaviszony létesítésével, megszűnésével, módosításával kapcsolatos dokumentációk készítése és kezelése,
  • Kimutatások készítése,
  • Vezetőink és munkatársainak támogatása minden felmerülő HR kérdéssel kapcsolatban,
  • Általános irodai/asszisztensi feladatok elvégzése,
  • Havi szintű részvétel a bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítésében.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • Minimum 2-3 tapasztalat szellemi pozíciók toborzásában,
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Toborzási stratégiák ismerete,
  • Önálló, proaktív munkavégzés,
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Határozott fellépés, rugalmasság.

Előnyök

  • IT toborzásban szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Home Office lehetőség (heti 1-2 nap),
  • 15-féle egyéb juttatás (pl. profi tréningek/képzések, innovációs verseny, mentori rendszer, csúcstechnológiás hardverek, Feelgood Manager a munkahelyi jóllét érdekében),
  • Nyelvi tréningek és belsős képzések,
  • Csúcstechnológiás laptop és telefon,
  • Korszerű munkakörnyezet, világszínvonalú technológia,
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád, az étkezőben pedig kávé, tea, tej, ásványvíz,
  • Egy feltörekvő vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 40 órában. Törzsidő 9:00-15:00-ig, ezen felül a munkaidő a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és fejlődnél egy szuper researcher csapatban? Amennyiben IGEN, ez most a TE lehetőséged! Partnerünk egy felsővezető-keresésekre specializálódott sikeres nemzetközi tanácsadó cég. Különböző változatos szakmai területekre fókuszált researcher csapatokban dolgoznak globális szinten, ügyfeleik nagyrészt multinacionális vállalatok. Most folyamatosan bővülő, Budapest szívében található (6. kerület) irodájukba keresünk új munkatársakat a globális csapatba, továbbá a svájci/német piacra az alábbi pozícióba, a pénzügyi szektorra specializálódott felsővezető-keresések end-to-end projektmenedzsmentjére:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. HR területe iránt érdeklődő, lelkes, kihívásokra vágyó érdeklődők jelentkezését várjuk a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse.Meglévő csapatunk bővítése céljából keresünk új kollégát a következő pozícióra: