TEST AUTOMATION ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 220 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízó partnerévé.

Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, munkastílusuk a svéd értékeket képviselik, nagyszerű környezetben, "NEM MINDENNAPI" munkakörülmények között.

A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a műszaki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán.

pozícióba keresik új csapattagukat.

Feladatok:

  • Csúcsminőségű telekommunikációs tesztszoftver fejlesztése, tesztelése és integrálása,
  • Szoros együttműködés szoftvermérnökökkel alkalmazások vagy platformmegoldások előállítása érdekében,
  • A funkcionális követelmények elemzése, tesztesetek előkészítése,
  • Automatizált tesztszkriptek előkészítése, karbantartása, futtatása,
  • Programozási hibák keresése, dokumentáció, nyomon követés.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség,
  • Legalább 1 éves tapasztalat automatizált szoftver tesztek tervezésében, fejlesztésében, futtatásában és dokumentálásában,
  • A tesztelési koncepciók általános ismerete,
  • Folyamatos integrációs tapasztalat (Jenkins)
  • ISTQB ismerete,
  • Szkriptek ismerete (Unix shell, Python),
  • Jó írásbeli és szóbeli készség angolul.

Juttatások:

  • Tapasztalathoz és szakértelemhez illeszkedő jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Home office (a hét nagy részében otthoni munkavégzésre van lehetőség),
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Már rendelkezik tapasztalattal manuális tesztelőként? Hosszútávú céljai közé tartozik, hogy automatizált teszteléssel foglalkozzon? Ügyfelünk 26 éve tevékenykedő holland tulajdonú vállalat. Mentális és más függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű szoftver csomagot. A pécsi irodájukat 2008-ban hozták létre, ahol saját fejlesztésű szoftverükbe az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk teljes munkaidőben szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva