NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni?
Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony?
Akkor ez a TE lehetőséged.

Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat:

munkakörbe.

Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!
Fuvarszervezőként leendő feladataid:
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Új fuvarozók felkeresése és a kapcsolatok kiépítése
  • Fuvarfeladatok értékesítése
  • A folyamatban lévő fuvarok felügyelete
  • Tenderekben, árajánlatok készítésében való részvétel
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny!)
  • Legalább 1 éves tapasztalat fuvarszervezésben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Előny:
  • Lengyel vagy bármely más Kelet-Európai nyelv ismerete
  • Hűtött áru szállítmányozásával való tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés és kiemelkedő havi bónusz rendszer
  • Laptop és mobiltelefon saját használatra is
  • Bejárás támogatása megbeszélés alapján
  • Home Office lehetőség a betanulást követő időszaktól
  • Szakmai kihívások és stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Remek társaság, közvetlen családias hangulat
  • Modern jól felszerelt iroda
  • Ingyenes kávé és tej használat
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8:30-tól 17:00-ig.

Ha érdekel a lehetőség küldd el magyar nyelvű önéletrajzod!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés. Jól beszélsz angolul? Lelkes, motivált személyiség vagy aki szívesen dolgozna multinacionális környezetben? JELENTKEZZ! A pest megyei gyártósori automatizálási részlegük támogatására keresnek most új munkaerőt az alábbi pozícióra:

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 33 nap múlva