PORTFÓLIÓ SPECIALISTA (TELCO - OTTHONI ESZKÖZÖK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Home office

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk hazánk egyik vezető távközlési vállalata, mely piacvezető szolgáltatásaival közel 30 éve sikeresen és elhivatottan törekszik vállalati és lakossági ügyfelei teljes körű és magas minőségű kiszolgálására.

Amennyiben szívesen támogatnád a cég Device ágazatát, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ!

Bővülő szakértői csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A cég Home Device (otthoni eszközök) portfóliójának teljes körű menedzselése (portfóliótervezés/újratervezés negyedéves ciklusokban)
  • Kapcsolattartás és tárgyalások lefolytatása a beszállítókkal, eszközstratégia tervezése, kampánytervezés és nyomon követés, ártárgyalások lebonyolítása
  • Az új üzleti terület folyamatos fejlesztése
  • Az iparági trendek, innovációk folyamatos monitorozása
  • Szoros együttműködés az árazási- és a kampánymenedzserrel, a beszerzési és a sales csapattal illetve az egyéb társosztályokkal

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3+ év releváns tapasztalat (preferáltan telco cégnél)
  • Műszaki és kereskedelmi ismeret az otthoni eszközök kapcsán
  • Kiváló piaci tudás/know-how a magyar piaci szereplőkről
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Megoldásorientált, stratégiai gondolkodás
  • Határozott, proaktív, dinamikus személyiség, kiváló tárgyalókészség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy neves, biztos nemzetközi hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Cafeteriát és egyéb juttatásokat belső szabályozás szerint
  • Munkába járás támogatását
  • Teljesítmény bónuszt
  • Home Office lehetőséget és rugalmas munkaidőt

Munkavégzés helye: Törökbálint

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult. Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán. A kiváló szolgáltatás következtében naponta többszáz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új JAVA FEJLESZTŐ kollégával.

A hirdetés lejár 21 nap múlva