TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt.

Marketing csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba,

akár azonnali munkakezdéssel.
Termékmenedzserként leendő feladatai:
  • A helyi piaci feltételek figyelembevételével a márkastratégia kidolgozása, a jövőbeni minőségi és mennyiségi növekedés érdekében új irányelvek kidolgozása
  • Új termékek bevezetése, kampányok koordinálása
  • Marketing folyamatok kidolgozása, kiértékelése és a márkaismeretség fejlesztése
  • A piac és fogyasztói szokások vizsgálata és figyelemmel kísérése
  • Piackutatás, a versenytársak piaci helyzetének felmérése, az adatok egy-egy termékkategóriát illető összegyűjtése
  • Promóciós anyagokhoz szükséges információk biztosítása
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú gazdasági vagy marketing végzettség
  • Legalább 3 éves marketing / termékmenedzser tapasztalat, FMCG területen
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer tapasztalat függvényében (alapfizetés + br. 30.000 forint cafeteria)
  • 13. havi fizetés (teljesítménytől függően)
  • Bejárás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyenes ebéd biztosítása
  • Céges kisbolt használata
  • Rendszeres csapatépítő és trainingeken való részvételi lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szeged (költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8-17-ig, 1 órás ebédszünettel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő, innovatív csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 20 nap múlva