PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is.

Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK
munkatársat.
Projektvezető mérnökként leendő feladatai lesznek:
  • Tervezési feladatok: a kivitelezési terület organizációs tervének elkészítése, folyamatos aktualizálása, a projekt műszaki és pénzügyi ütemtervének összeállítása
  • Szakértők koordinációja: a projektcsapat - építésvezetők, előkészítők és technikusok - szakmai irányítása, alvállalkozók és beszállítók kiválasztása, szerződési feltételeinkek meghatározása, a kivitelezés folyamán a teljesítések nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok: megrendelővel, tervezővel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, teljesítési igazolások kiadása
  • Részvétel az éves és negyedéves termelési tervek összeállításában, rendszeres és ad hoc jelentések készítése a vezetőség részére
Megbízónk elvárásai:
  • Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 8 éves magasépítési területen szerzett kivitelezői tapasztalat, melyből legalább 5 év projektvezetői beosztásban
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete külföldi megrendelőkkel történtő tárgyalások miatt
  • Microsoft Office és AutoCAD magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • FMV jogosultsággal és Mérnöki vagy Építész Kamarai jogosultságokkal kapcsolatos összes költség fedezete
  • Havi nettó 33.000 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Próbaidőt követően baleseti és életbiztosítás
  • Képzési lehetőségek
  • Csapatépítő rendezvények
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
  • Munkaidő: heti 40 óra kötetlen munkarendben (a csapat beosztása: 7:30-16:00-ig, így a legideálisabb ez lenne)
Kattintson a Jelentkezés gombra, és csatolja a magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 37 nap múlva

Partnerünk az elmúlt 30 évben a magyar vasbeton előregyártás megkerülhetetlen szereplőjévé vált. Specialitásuk a vasbeton szerkezetek tervezése, előregyártása és építése, projektek teljes körű generálkivitelezése. Ha különleges, új szerkezeti megoldásról van szó, a tervezők és az építtetők hozzájuk fordulnak, így referencia listájukon több száz egyedi épület szerepel, melyeket Magyarországon és a környező országokban építettek. Összeszokott csapatukba bővülés miatt keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva