ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Eleged van, hogy több műszakba jársz dolgozni és nincs időd semmire?
Szeretnél modern technológiával és gépekkel dolgozni?

Ha IGEN, akkor ez a TE lehetőséged.

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Fő felelősséged: Termelő berendezések és infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása, alkatrészraktár és műhelyrended fenntartása valamint, alkatrészfelhasználások, javítások és a megelőző karbantartások dokumentálása.
Amiben számítunk Rád:
  • Termelő berendezések megelőző karbantartása,
  • Termelő berendezések eseti meghibásodásának elhárítása,
  • Infrastruktúra berendezéseinek karbantartása és hibaelhárítása,
  • Erősáramú villamos hálózat felügyelete karbantartása,
  • Karbantartási feladatok dokumentálása,
  • Termelő berendezések hatékony és stabil üzemeltetése,
  • Karbantartás stabilizálása.
Amit elvárunk Tőled:
  • Erősáramú berendezésszerelői végzetség,
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat erősáramú gépegységek szerelésében javításában, gyártó berendezések karbantartásában, javításában,
  • MS Office felhasználói ismerete (Elsősorban Excel, alapfüggvények).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Pneumatika/hidraulika ismeretek,
  • Infrastruktúra berendezéseinek ismerete. Pl. sűrítettlevegős hálózat, hűtővízrendszer,
  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Tűzvédelmi szakvizsga, targonca jogosítvány.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Cafeteria, bejárástámogatás, céges mobiltelefon,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.

Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval.

Munkavégzés ideje heti váltásokban: Hosszú hét: Hétfő, Kedd, Péntek Szombat, Vasárnap; Rövid hét: Szerda, Csütörtök
Munkaidő: 12 órás munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Budapesti központtal rendelkező, magyar tulajdonban lévő innovatív vállalkozás keres kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva