PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat,

PROJEKTMENEDZSER

munkakörbe, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására.
Feladatok:
  • Építőipari beruházások projekt menedzseri koordinálása a beruházó képviseletében
  • A projekt megvalósításában résztvevő cégek tenderezésének teljeskörű koordinációja, tanácsadás a megbízó részére
  • A megvalósítás folyamán a költség vonatkozású projekt folyamatok követése, együttmüködés a költség menedzserrel
  • Műszaki tanácsadás
  • Egyeztetés a projekt résztvevőkkel, tárgyalások levezetése
  • Projekt folyamatok teljeskörű koordinálása
  • Ütemterv készítése és folyamatos nyomon követése
  • Riportok készítése a megbízó részére
Elvárások:
  • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • 2-3 év építőipari projekt koordinációs tapasztalat, (pl.: projekt koordinátorként építőipari cégnél, tervezési menedzsment, előkészítőként eltöltött idő kivitelezőnél)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (munkavégzés során napi használat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • AutoCad ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Izgalmas, kihívást jelentő, magas költségvetésű projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon? Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani? Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan! Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik. Új proaktív munkatársukat keresik TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva