SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk automatizált, robotizált gyártósorok fejlesztésére és karbantartási feladatok ellátására 12 órás munkarendbe

munkakörbe új munkatársakat növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében.
Főbb feladatok:
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, a kopó alkatrészek cseréje a gyártási hibák elkerülése érdekében
  • A termelés során felmerült szerszámhibák okának felderítése, javító intézkedések kezdeményezése, a rajzdokumentációk átnézése
  • A javított alkatrész beillesztése a gyártó szerszámba
  • Szerszámtakarítás
  • Gyártás előkészítés: a szerszám kikészítése a géphez a gyártási terv alapján
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség és műszaki rajzolvasási ismeret
  • Műanyag hőre lágyuló fröccsöntő szerszámok ismerete
  • Meleg csatornás, hidraulikus magmozgatású szerszámok ismerete
Előnynek számít:
  • Szerszámkészítő végzettség
  • Forgácsolási tudás(esztergálás)
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés szerint
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk fiatalos csapatába keresünk új munkatársat 12 órás munkarendbe az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Halásztelken 1994 óta működő, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: