MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk automatizált, robotizált gyártósorok fejlesztésére és karbantartási feladatok ellátására 12 órás munkarendbe

munkakörbe új munkatársakat a termelési tevékenység ellátására.
Az alábbi feladatokat kell ellátnod:
  • Gyártósorok karbantartása, üzemeltetése
  • Gépek, berendezések beállítása, átépítése, módosítása, fejlesztése, felmerülő (mechanikus) hibák elhárítása
  • Időszakos karbantartások elvégzése, karbantartási dokumentációk vezetése
  • Gyártástámogatás
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettséggel
  • Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalattal (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
Előny:
  • Megmunkálási és hegesztési ismeretek
  • Pneumatikai, hidraulikai, mechanikai jártasság
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, ABB, Kuka)
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés szerint
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Országos

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert az alábbi pozícióba, országos munkavégzéssel:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

A hirdetés lejár 11 nap múlva