MUNKAHELYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Veszprém megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?
Szeretne részt venni a költségvetés meghatározásában?
Szeretne Ön lenni az, aki a műszaki tartalmat előkészíti a több milliárdos projektek esetében?

Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett.

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás.

Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem.

Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése és naprakész nyilvántartása,
  • A kiküldött ajánlatok követése, igény szerint módosítása,
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése,
  • Ütemtervek elkészítése és folyamatos aktualizálása,
  • Tender-, elő-, és utókalkulációk összeállítása,
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának összeállítása,
  • Anyagigények kigyűjtése,
  • Alvállalkozók versenyeztetése és ártükör készítése,
  • Mennyiségi felmérések készítése,
  • Részvétel a kooperációkon,
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség építőmérnökként/építészmérnökként,
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat munkahelyi mérnökként, vagy műszaki előkészítőként
  • Tanulásra való hajlandóság és felelősségvállalás.

Előnyök:

  • AutoCAD/TERC ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Elkötelezettség és terhelhetőség,
  • Pontosság, precizitás,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Csapatmunka és együttműködési készség.

Juttatások:

  • 100% bejelentett bér, a cég a piaci maximum bért nyújtja!
  • Béren kívüli juttatás + kiemelt év végi bónusz + munkába járás támogatása,
  • Nívós, magas értékű projektekben való részvétel – kiváló szakmai lehetőség!
  • Önálló munkavégzésre való lehetőség, saját projektek,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (kulcsos autó, laptop, mobil),
  • Egy dinamikusan növekvő vállalathoz, fiatalos csapathoz csatlakozhat.
Munkaidő: Hétfőtől – csütörtökig 7:30-16:30, pénteken 7:30-14:00.

Munkavégzés helye:
  • A cég központi irodája Budapest III. kerületében van, de az ország több pontján is futnak projektjeik.
  • A munkakör betöltéséhez ingázás/hetelés nem szükséges, mivel a Munkahelyi mérnökök munkaidejük egy részét az adott helyi irodában, vagy kint a közeli projekthelyszínen töltik.
  • Jelenleg az alábbi projekt-helyszínekre keresünk kollégákat:Budapest/Pest megye és Veszprém/Balaton-felvidék.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

Építőipar, Ingatlan | Veszprém megye

Partnercégünk 20 éve napelem rendszerek kiépítésével és szerelésével foglalkozó - zöld energia profilú - dinamikusan fejlődő és nemzetközileg elismert vállalat. A legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket. Most lehetőséged van csatlakozni professzionális és befogadó veszprémi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva