MUNKAHELYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Veszprém megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?
Szeretne részt venni a költségvetés meghatározásában?
Szeretne Ön lenni az, aki a műszaki tartalmat előkészíti a több milliárdos projektek esetében?

Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett.

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás.

Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem.

Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése és naprakész nyilvántartása,
  • A kiküldött ajánlatok követése, igény szerint módosítása,
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése,
  • Ütemtervek elkészítése és folyamatos aktualizálása,
  • Tender-, elő-, és utókalkulációk összeállítása,
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának összeállítása,
  • Anyagigények kigyűjtése,
  • Alvállalkozók versenyeztetése és ártükör készítése,
  • Mennyiségi felmérések készítése,
  • Részvétel a kooperációkon,
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség építőmérnökként/építészmérnökként,
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat munkahelyi mérnökként, vagy műszaki előkészítőként
  • Tanulásra való hajlandóság és felelősségvállalás.

Előnyök:

  • AutoCAD/TERC ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Elkötelezettség és terhelhetőség,
  • Pontosság, precizitás,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Csapatmunka és együttműködési készség.

Juttatások:

  • 100% bejelentett bér, a cég a piaci maximum bért nyújtja!
  • Béren kívüli juttatás + kiemelt év végi bónusz + munkába járás támogatása,
  • Nívós, magas értékű projektekben való részvétel – kiváló szakmai lehetőség!
  • Önálló munkavégzésre való lehetőség, saját projektek,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (kulcsos autó, laptop, mobil),
  • Egy dinamikusan növekvő vállalathoz, fiatalos csapathoz csatlakozhat.
Munkaidő: Hétfőtől – csütörtökig 7:30-16:30, pénteken 7:30-14:00.

Munkavégzés helye:
  • A cég központi irodája Budapest III. kerületében van, de az ország több pontján is futnak projektjeik.
  • A munkakör betöltéséhez ingázás/hetelés nem szükséges, mivel a Munkahelyi mérnökök munkaidejük egy részét az adott helyi irodában, vagy kint a közeli projekthelyszínen töltik.
  • Jelenleg az alábbi projekt-helyszínekre keresünk kollégákat:Budapest/Pest megye és Veszprém/Balaton-felvidék.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretnél egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Szívesen vennél részt változatos építési projektek teljeskörű támogatásában? Kamatoztatnád frissen szerzett építőipari ismereteidet, vagy szélesítenéd tapasztalataidat? Bármelyik is igaz Rád, itt egy remek lehetőség Számodra! Partnerünk 1993 óta van jelen a piacon. Építőipari fővállalkozóként célja sokszínű építési projektek megvalósítása. A magyar tulajdonú cég az elmúlt években számos lakóépület és közintézmény kivitelezését végezte. Precizitásban, pontosságban és minőségben kiemelkedőek. Jelenleg bővülő budapesti csapatába keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 40 nap múlva