MUNKAHELYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Veszprém megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Építőipar szakemberként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek?
Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát?

Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA!

Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában.

Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre.

Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése és naprakész nyilvántartása,
  • A kiküldött ajánlatok követése, igény szerint módosítása,
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése,
  • Ütemtervek elkészítése és folyamatos aktualizálása,
  • Tender-, elő-, és utókalkulációk összeállítása,
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának összeállítása,
  • Anyagigények kigyűjtése,
  • Alvállalkozók versenyeztetése és ártükör készítése,
  • Mennyiségi felmérések készítése,
  • Részvétel a kooperációkon,
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése.

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség: építőmérnök vagy építészmérnök,
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat munkahelyi mérnökként vagy műszaki előkészítőként,
  • Tanulásra való hajlandóság és felelősségvállalás.

Előnyök:

  • AutoCAD/TERC ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Elkötelezettség és terhelhetőség,
  • Pontosság, precizitás,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Csapatmunka és együttműködési készség.

Juttatások:

  • 100% bejelentett bér, a cég a piaci maximum bért nyújtja!
  • Béren kívüli juttatás + kiemelt év végi bónusz + munkába járás támogatása,
  • Nívós, magas értékű projektekben való részvétel – kiváló szakmai lehetőség!
  • Önálló munkavégzésre való lehetőség, saját projektek,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (kulcsos autó, laptop, mobil),
  • Egy dinamikusan növekvő vállalathoz, fiatalos csapathoz csatlakozhat.
Munkaidő: Hétfőtől – csütörtökig 7:30-16:30, pénteken 7:30-14:00.

Munkavégzés helye:
  • A cég központi irodája Budapest III. kerületében van, de az ország több pontján is futnak projektjeik.
  • A munkakör betöltéséhez ingázás/hetelés nem szükséges, mivel a Munkahelyi mérnökök munkaidejük egy részét az adott helyi irodában, vagy kint a közeli projekthelyszínen töltik.
  • Jelenleg az alábbi projekt-helyszínekre keresünk kollégákat: Budapest/Pest megye és Veszprém/Balaton-felvidék.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretnél egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk Budapestre az alábbi pozícióba kollégát: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Csongrád - Csanád megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben a magyar vasbeton előregyártás megkerülhetetlen szereplőjévé vált. Specialitásuk a vasbeton szerkezetek tervezése, előregyártása és építése, projektek teljes körű generálkivitelezése. Ha különleges, új szerkezeti megoldásról van szó, a tervezők és az építtetők hozzájuk fordulnak, így referencia listájukon több száz egyedi épület szerepel, melyeket Magyarországon és a környező országokban építettek. Csatlakozzon bővülő csapatukba hódmezővásárhelyi telephelyükre, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva