PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Veszprém megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás.

Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem.

Ha szeretne egy profi, folyamatosan bővülő csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A rábízott projekt(ek) terv szerinti műszaki s gazdasági megvalósítás, irányítása,
  • Továbbá konzorciumi munka esetén a cég konzorciumi képviselete,
  • Az építés-szerelési munkára vonatkozó jogszabályok, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, műemlékvédelmi, természetvédelmi, közegészségügyi és más kötelező hatósági előírások betartása, betartatása ill. ezek betartásának ellenőrzése,
  • Előkészítési munkában való közreműködés (tervek, dokumentációk átvizsgálása), Koordinációkon, helyszíni bejárásokon való részvétel, Javaslat előzetes beszállítói, alvállalkozói ajánlatkérésre,
  • A szükséges saját brigád, saját létszám megtervezése, irányítása, Építési napló megnyitása, vezetése, Munkaterület átadás alvállalkozóknak,
  • Projekt szintű kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő képviselőjével.
Követelmények:
  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnök VAGY építészmérnök végzettség,
  • Min. 8+ éves szakmai tapasztalat magasépítési területen projektvezetőként,
  • Nagyértékű beruházásokban szerzett tapasztalat,
  • FMV jogosultság
  • Teljeskörű műszaki és gazdasági felelősségvállalás,
  • Team menedzsmentben szerzett jártasság.
Előnyök:
  • AutoCAD ismeret,
  • Műemlék területén szerzett szakmai tapasztalat.
Juttatások:
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Bejelentett, pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Céges autó – magánhasználattal,
  • Dinamikusan növekvő vállalat.
Munkaidő: hétfőtől – péntekig, rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, Veszprém megye, Balatonfelvidék

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk Magyarország élvonalbeli, dinamikusan fejlődő építőanyag kereskedelmi cég. Meglévő partnereik és kiemelt projektjei (hotel projektek, luxuslakások, kiemelt beruházások) kezelésére keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 31 nap múlva