ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

Feladatok:
  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • szerződések előkészítése
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • MS Office programok biztos ismerete
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • siker- és eredményorientáltság
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Előny:
  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat
Amit kínálunk:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakört, ahol lehetőség van teljesen új üzleti területek bevezetésére is
  • mobiltelefont
  • folyamatos képzési és szakmai előrelépés lehetőséget
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV.  vagy XI. kerülete
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Tolna megye

Ügyfelünk egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, mely a világ 12 országában jelen van, központja pedig Franciaországban található. A cégcsoport szekszárdi csapata bővül, így támogatásukra, 23 fős kereskedelmi csapatuk élére keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

A magyarországi piacon nemrég megjelent, azonban máris nagy népszerűségnek örvendő, spanyol márkát képviselő Partnercégünk ruházati üzletébe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő cég. Céljuk, hogy az építőipari tervezés, a kivitelezés és az ehhez szükséges termékek forgalmazásának összekapcsolásával minél magasabb színvonalon állhassanak jelenlegi és jövőbeli ügyfeleik, vásárlóik rendelkezésére. Fiatalos és pörgős csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi munkakörbe azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 4 nap múlva