JUNIOR MARKETING MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész-ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével foglalkozó vállalat.

Szolnoki központjába, a marketing feladatok ellátásra keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Online marketing feladatok ellátása, azon belül social media és Google Ads kampányok menedzselése, hírlevelek írása, kiküldése, kiküldési lista karbantartása,
  • Facebook és Instagram oldalak kezelése, tartalmak készítése, publikációja és moderálása
  • Egyszerűbb videós anyagok és egyén médiatartalmak gyártatása
  • Saját weboldal tartalmainak kezelése, írása és frissítése
  • Saját kiadványok és merchandise termékek készítése és gyártatása (pl. prospektusok, szóróanyagok, dossziék, névjegykártyák)
  • Rendezvényszervezési feladatok, azon belül kifejezetten agrárkiállításokon részvétel, vevőtalálkozók, gépbemutatók szervezése
Elvárások:
  • Felsőfokú marketing szakirányon szerzett diploma
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Proaktív munkavégzés, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Agrár területen szerzett végzettség, tapasztalat, referencia

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelt bérezés (tapasztalattól függően)
  • Munkavégzéshez laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szolnok déli része
  • Munkaidő: irodai munkarendben, megállapodás szerint
  • Rész vagy teljes idős foglalkoztatás, megállapodás szerint
  • Határozatlan idejű alkalmazotti munkaszerződés
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Az online marketing világában képzeled el a jövődet? Szeretnél Te lenni az, aki a vállalat PPC stratégiáját kiépíti? Szívesen kamatoztatnád eddigi tapasztalatodat egy munkavállaló-központú, nemzetközi cégnél? Legalább középfokú szinten beszélsz angolul? Akkor ez a TE lehetőséged, itt megvalósíthatod nemcsak önmagad, de kreatív gondolataidat is! Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Amennyiben szeretnél fiatalos, bővülő csapatuk tagja lenni, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég. Most számára keresünk erős digitális vénával rendelkező, de offline marketingben is otthonosan mozgó, tartalom készítésben- és menedzsmentben jártas tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position: