LOGISZTIKAI MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Vegye kezébe egy kiemelkedő logisztikai szakembergárda irányítását!

Partnerünk egy vezető multinacionális elektonikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés. A pest megyei gyártó egységük globális szintű elosztásáért felelős, folyamatosan bővülő fuvarszervezői csapatába keresünk most szakembert

pozícióba, a fuvarozási és szállítmányozási tevékenység támogatására és 6-7 specialista munkájának koordinálására.
Milyen feladatokban számít Önre a csapat?

  • Ügyfélkapcsolat-menedzsment: körülbelül 20-30 külső szállítmányozási partnerrel működik majd együtt.
  • A fuvarozók munkájának támogatása, koordinálása, illetve egy 6-7 fős, specialistákból és operátorokból álló csapat vezetése
  • A légi és tengeri nemzetközi szállítmányozás irányítása, koordinálása
  • Logisztikai működés KPI-kezelése
  • Kockázatértékelés és kockázatkezelés
  • Szabálytalanságok észrevétele és bejelentése
  • Kárrendezési és biztosítási folyamatok kezelése - például sérült szállítmány esetén
  • A fuvarköltségek folyamatos tervezése, előrejelzése és ellenőrzése
  • Szoros együttműködés más osztályokkal, napi szintű kapcsolattartás angol nyelven
  • Készenléti tervek elkészítése sürgős esetekben - például ad-hoc kiszállítások, vagy elakadások esetén
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezik legalább 10 év tapasztalattal logisztikai területen: főként fuvarszervezésben/szállítmányozásban és dolgozott már szállítmányozással foglalkozó vállalatnál.
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalata van.
  • Rendelkezik diplomával.
  • Folyékony angol nyelvtudás jellemzi szóban és írásban egyaránt.
  • Ügyfélközpontú szemlélettel bír és szeret csapatban dolgozni.
  • Rendelkezik feelhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
Ami előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Tengeri vagy légi szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Ellátási lánc menedzsment ismerete
  • ERP alapú rendszerekben szerzett tapasztalat
Mit kínál a cég az Ön számára és miért érdemes csatlakoznia a csapathoz?

  • Felelősségteljes és változatos feladatkört bíznak Önre, melyhez illeszkedni fog a felkínált alapbér is. (Erről egy interjú keretében tudnak majd megállapodni.)
  • Ezen felül Cafeteria és egyéb juttatások is járnak belső szabályozás szerint.
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer van, melyet fél évente kap kézhez mind egyéni, mind vállalati célok alapján.
  • Előrelépési-és karrier lehetőség is nyitott: senior menedzseri pozícióba.
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet és gördülékeny együttműködés, csapatmunka jellemzi a céget.
  • Home Office lehetőség biztosított: hibrid rendszer lesz jellemző hosszú távon, 2 nap otthoni és 3 nap irodai munkavégzéssel.
  • Minőségi laptopot és mobiltelefont biztosítanak.
Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerületi iroda és Home Office

Munkaidő: H-P 08:00-17:00

Várjuk jelentkezését ANGOL nyelvű szakmai Önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy nagy multi cég, elektronikai termékkörrel. Számos szolgáltatása és termékei mellett innovatív szolgáltatásokat is nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Amennyiben szívesen támogatnád a cég szállítmányozási tevékenységét, részt vennél egy igazán változatos és lendületes munkában, JELENTKEZZ! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Szigetszentmiklósi partnerünk, minőségi szárazföldi, légi és tengeri szállítmányozási megoldásokat kínál globálisan. Csapatukba keresünk tapasztalt munkatársat változatos logisztikai feladatok ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva