PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk cége 1995. márciusában alakult zöldmezős beruházásként.

A cég főprofilja a vágóhidakon keletkező 3. kategóriás hulladékok, melléktermékek felvásárlása, aprítása, fagyasztása és ezek logisztikája.

A cég több mint 20 éves pályafutását a folyamatos fejlődés jellemzi. 40 fős létszáma és a közel 4000 m2-es alapterületű, innovatív technológiával és folyamatosan újuló gépparkkal felszerelt üzeme példa értékű ezen iparág területén a régióban.

A piac változásainak és kihívásainak megfelelve a cég mindig törekszik arra, hogy kategóriájában minőséget képviseljen. Versenyképességüket, hatékonyságukat partnereik hűsége is bizonyítja.

Jelenlegi könyvelői csapatuk élére keressük az új vezetőt az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • A belső menedzsment számlák, a jövedelmezőség és az osztályok kiadásainak elkészítése és elemzése, valamint a folyamatban lévő előrejelzések és költségvetési modellek készítése,
  • Az összes kiadás szoros pénzügyi irányításának biztosítása,
  • Heti / havi pénzügyi jelentések (adó egyenlegek, készlet egyenlegek) készítése, mely támogatja a felső vezetést a trendek azonosításában és a pénzügyi teljesítmény kezelésében,
  • Ad hoc pénzügyi feladatok elvégzése, elemzés és vizsgálatok elvégzése,
  • Cash-pool és intercompany számlák kezelése,
  • Az ügyvezető igazgató és a felső vezetés támogatása az üzleti vállalkozás által megkövetelt összes feladatban az új lehetőségek és a fenntartható üzleti vállalkozások kialakítása terén,
  • Kapcsolattartás társaság könyvvizsgálóival az év végi kimutatások elkészítése céljából,
  • KPI jelentések,
  • Bankszámla-egyeztetések, ÁFA, Intrastat, adósok és hitelezők, bérszámfejtés és nyugdíjak áttekintése és folyamata,
  • A pénzügyi osztály vezetése és az egyének irányítása napi, heti és havi feladatok elvégzésére,
  • A nemzetközi csapatba való beilleszkedés a cégcsoporton belül,
  • Deviza-ellenőrzés a vállalat kiszolgáltatottságának korlátozása érdekében, és annak biztosítása érdekében, hogy a csoporton belüli deviza ingadozás kiegyenlítődjön,
  • A cégcsoportban a helyi informatikai biztonság és a GDPR követelmények fenntartása,
  • Éves költségvetés benyújtása és annak biztosítása, hogy az üzleti vállalkozás megfelelő úton haladjon a költségvetéssel összevetve.
Követelmények:
  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Legalább 5+ éves tapasztalat pénzügyi területen,
  • Legalább 3+ éves főkönyvelői tapasztalat (kereskedelmi vagy termelő cégnél).
  • Erős középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban).
Előnyök:
  • Gyártó cégnél szerzett pénzügyi tapasztalat,
  • HR területen szerzett tapasztalat,
  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat,
  • IFRS ismeret.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő juttatás,
  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Inspiráló munkakörnyezet és kiváló kollégák.
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Beled (Győr-Moson-Sopron megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát magyar és angol nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon csapatukhoz a gazdasági osztályra Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó, 1987 óta működő cégcsoportja. A cégcsoport 17 magyarországi cége részére könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat végző leányvállalathoz, a budapesti irodájukba keresünk teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 16 nap múlva