PROJEKTMENEDZSER ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szívesen végeznél változatos, összetett feladatokat, de az adminisztrációtól sem rémülsz meg? Kiváló az angol nyelvtudásod és szereted a szakmai kihívásokat?

Partnerünk kiállítások és fesztiválok kivitelezésével és díszletek gyártásával foglalkozó full-service ügynökség. Most vidám és dinamikus csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztrációs folyamatok kezelése
  • Bútorbérlések menedzselése, kapcsolódó raktárszoftver kezelése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szerződések előkészítése, nyomonkövetése
  • Projektmenedzserek munkájának támogatása
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Határozottság, nagyfokú önállóság
  • Agilis, motivált, rugalmas hozzáállás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Nagyfokú teherbírás, precíz munkavégzés
  • Kreatív szemléletmód
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Változatos szakmai kihívások
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Családias munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk a Toyota magyarországi hálózatának egyik legrégebbi tagjaként új és használt Toyota gépjárművek értékesítésével és szervizelésével foglalkozik. A budapesti, 9. kerületi telephelyükre keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat: