TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója? Szeretnél egy olyan szervezetet erősíteni, akinek az egyik legfontosabb stratégiai célja a zöldebb jövő építése? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, és szívesen részt vennél egy elképesztő kiscsomag szállítási folyamatban, akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Partnercégünk keresi legújabb munkatársát az alábbi pozícióba:

Miért érdemes Partnerünknél dolgozni:
  • Kihívásokkal teli napjaid lesznek
  • Megbecsülnek Téged és a munkádat
  • Jól megközelíthető, központi helyen van a Partnerünk irodája
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára
  • Hosszú távon terveznek Veled
Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Új, potenciális ügyfelek felkeresése telefonon keresztül és érdeklődés felkeltése a szolgáltatásunk iránt
  • Telefonon keresztül időpont egyeztetés a területi értékesítő kollégának
  • A munkád nagyobb része hideghívások indítása, a kisebb része adminisztrációs tevékenység, adatbázis építése
Mit is kapsz ezért cserébe:
  • Könnyen értékesíthető szolgáltatást
  • Szakmai tréningeket és karrierutat az értékesítés területén
  • Fix alapbért és motiváló bónuszrendszert
  • Cafeteria juttatást már ez első naptól
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári támogatást és magán egészségbiztosítási hozzájárulást
  • Éves lojalitás-alapú bónuszt
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkarendet
  • Egymást segítő csapatot és jó munkahelyi légkört
  • Modern irodai munkakörnyezetet a Dózsa György úti metrómegállónál
Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt Partnerünknek:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 éves ügyfélkapcsolattartás területén szerzett tapasztalatod van
  • Nincsen még értékesítői tapasztalatod, de szívesen kipróbálnád magad ezen a területen
  • Kiválóan kommunikálsz
  • Eredményorientált és proaktív személyiség vagy
  • Lelkes, tenni akaró hozzáállás jellemez
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Dózsa György úti metrómegálló mellett

Kérlek, fizetési igénnyel megjelölt magyar nyelvű önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy online kereskedelmi platform a B2B szektorban működő közép-kelet-európai vállalkozások számára. A platformon összekapcsolja egymással az ellenőrzött, kizárólag üzleti szereplőkből álló vevőket és eladókat. Lengyelországból induló anyacég magyarországi leányvállalata számára keresünk az alábbi pozícióba új kollégát, januári vagy februári munkakezdéssel. Megbízónk folyamatosan és nagy erővel bővül így most 2 új munkatársat is szeretnének, hogy csapatukhoz tartozzon.

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 35 nap múlva

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára. Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít. A magyar leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 21 nap múlva