FACILITY MANAGER (IRODAHÁZ - A, A+ KATEGÓRIA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik!
Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel.

A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta kell használni.

Szakértői csapatukba keresünk BŐVÍTÉS céljából új kollégát.

Feladatok:
  • A cég saját irodaházaiban működő üzemeltető cégek felügyelete,
  • A felmerülő problémák gyors megoldása,
  • Facility kérdések rendezése,
  • Pályáztatási folyamatok teljes körű lebonyolítása,
  • Számlák jóváhagyása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi MŰSZAKI végzettség (építészmérnök-, építőmérnök vagy gépészmérnök végzettség),
  • Legalább 4 – 5 év tapasztalat épület üzemeltetés területén nagy létesítményekben,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
Előny:
  • 10+ év tapasztalat épület üzemeltetés területén, Ingatlanberuházónál szerzett tapasztalat.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Változatos projektek és szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

A hirdetés lejár 24 nap múlva