JUNIOR PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk üzemeltetéssel és fejlesztéssel foglalkozó számítástechnikai cég.

Fiatal dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat szoftverfejlesztési részlegre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Emlékeztetők készítése, feladatok rögzítése
  • A projektcélok eléréséhez szükséges határidők, a meghatározott feladatok és a határidők állandó felügyelete, betartása és betartatása
  • A cég képviselete az ügyfél irányában
  • A munkakörrel járó nyilvántartások, riportok elkészítése
  • Projektekkel kapcsolatos dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office programcsomag haladó ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • B típusú jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezést
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és támogatott karrierépítést
  • Modern irodai környezetet
  • Érdekes projekteket
  • Látható, közismert végtermékeket
  • Stabil, fejlődő vállalati hátteret
  • Laptopot és Mobiltelefont
  • Privát egészségbiztosítás
  • AYCM Sportkártyát
  • Junior kollégáknak a cég általi betanulási lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest VI.kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szívesen dolgoznál a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatójánál? Motivál egy olyan IT szakértői feladatkör, ahol komplex feladatokat láthatsz el (hardveres, szoftveres egyaránt), emellett szükség van a stratégiai gondolkodásodra is? Szívesen részt vennél egy igazán nagy volumenű projektben? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ! A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Partnerünk Közép-Európa egyik legnagyobb, magyar tulajdonú, szellemi tulajdon védelméhez kapcsolódó jogi szolgáltatásokkal foglalkozó társasága. Budapesti irodájukba, a szoftverfejlesztések és bevezetések támogatására főállású munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 24 nap múlva