MŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezik műszaki területen szerzett végzettséggel és pár év karbantartási tapasztalattal?
Szeretne hosszú távon egy stabil vállalatnál elhelyezkedni?

Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól!

Megbízónk növényvédőszerek formálásával és csomagolásával foglalkozik.
Megnövekedett rendelésállományuk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyükre keresünk megbízható szakembert hosszú távra

MŰSZERÉSZ

 pozícióba.

Feladatok:

  • Gépek-, berendezések és gyártósorok meghibásodása esetén a hiba elhárítása
  • Gépek és berendezések műszaki dokumentációinak kezelése
  • Felügyeli a telepített berendezések működését és működőképességét
  • Alkatrészek javítása, karbantartása
Munkavégzés során használt gépek és berendezések:
  • Portöltő és folyadéktöltő csomagoló gépek, palettázó-, depalettizáló robotok, tintasugaras nyomtató rendszerek, Ipari folyamatirányító és mérésadatgyűjtő rendszerek

Követelmények:

  • Villamos területen szerzett középfokú/szakmunkás műszaki végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása:
     I. műszak 5 óra 40 perctől 14.00 óráig
     II. műszak 13 óra 40 perctől 22.00 óráig
     III. műszak pedig 21 óra 40 perctől másnap 06.00 óráig

Előny:

  • Omron PLC programozási ismeret

Amit Partnerünk kínál:

  • Hosszú távú, stabil, megbízható munkahely
  • Kiemelkedő bérjövedelem
  • Havi cafeteria
  • Éves prémium
  • Évente 2x-i osztalékfizetés
  • Pótszabadság
  • Év végi jutalom
  • Születésnapi bónusz
Munkavégzés helye:
  • 8182 Berhida
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az 5 alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva