TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szereti a kihívásokat és szeretne hosszú távon elköteleződni?
Van legalább 3 év tapasztalata asszisztensi, adminisztratív munkakörben?
Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól!

Partnerünk olyan különleges jogállású szerv, amely a közigazgatásnak a fogyasztók számára kézzelfogható hasznot jelentő, érdekes jogterületén tevékenykedik, ahol a fiatal munkatársakból álló, összetartó szakmai csapat munkája mérvadó a versenyjogi jogalkalmazással kapcsolatos jogi/közgazdasági kérdésekben.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Iroda napi ügyviteli, ügyiratkezelési ügymenetének a támogatása, közreműködés az Iroda által készített vezetői információs jelentések, statisztikák összeállításában
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Külföldi kiküldetésekkel, valamint a kötelezettségvállalásokkal kapcsolatos kérelmekkel kapcsolatos adminisztráció, az iratok megfelelőségének ellenőrzésével kapcsolatos, vezetői döntéshozatalt előkészítő szűrés
  • Határidők betartása
  • Szakmai beszámolók és kiadványok elkészítésében való részvétel
  • Értekezletek és tárgyalások szervezése
  • Hatóságokkal, bíróságokkal, társszervekkel való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés
Követelmények:
  • Felsőfokú iskolai végzettség esetén igazgatás-szervező vagy nemzetközi igazgatási végzettség
  • Középfokú iskolai végzettség esetén jogi asszisztens vagy titkárságvezető szakképesítés
  • Legalább 3 év titkársági, asszisztensi tapasztalat
  • MS Office programok ismerete és felhasználói szintű használata
  • Legalább középfokú "C" típusú angol nyelvvizsga tárgyalási szintű aktív nyelvtudással írásban és szóban

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Közigazgatásban ügyintézőként vagy titkársági, adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • Nemzetközi szervezetnél, ügyvédi irodában, multinacionális vállalati környezetben stb. szerzett titkársági, asszisztensi tapasztalat

Amit Partnerünk biztosít:

  • Cafeteria-juttatás
  • BKK bérletet árával megegyező összegű pénzbeli mobilitási juttatás (próbaidő alatt is)
  • Biztosított nyelvi képzés
  • Informatikai készségeket fejlesztő képzés
  • Próbaidő eredményes elteltét követően: ruházati hozzájárulás; egészségbiztosítás
  • Munka Törvénykönyvében rögzítetteknél magasabb éves szabadság
  • Igényelhető családbarát juttatások
Munkavégzés helye:
  • Budapest V.kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

FONTOS!

A fenti pozíciót meghirdető Ügyfelünk kizárólag COVID vakcinával oltott pályázók anyagait fogadja el tőlünk. Emiatt kollégáink az előszűrés során a hirdető munkáltató kérésére és nevében kérik a pályázóktól az oltottságukra vonatkozó információt.

Az oltottságra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a pozíciót meghirdető munkáltatótól kérhetik.