KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az XXXLutz hálózat Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. mömax és Möbelix áruházakat üzemelteti.
A mömax és a Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Az alábbi pozícióba keresünk központjukba új munkatársat bővítés céljából:

KÖNYVELŐ
Feladatok:
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Tárgyi eszköz könyvelése
  • Adatszolgáltatások teljesítése
  • Beszámoló készítése
  • Adóbevallások készítése
  • Egyéb könyvelési és adminisztratív feladatok
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
Előny:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakirány)
  • SAP program ismerete
  • Német nyelvtudás (főként írásban használandó)
Amit kínálunk:
  • Stabil nemzetközi háttér és biztos megélhetés
  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria (csak próba idő után)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált, barátságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
A munkavégzés helye:
  • Budapest 9. kerület (Tömegközlekedéssel könnyen elérhető)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon csapatukhoz a gazdasági osztályra Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó, 1987 óta működő cégcsoportja. A cégcsoport 17 magyarországi cége részére könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat végző leányvállalathoz, a budapesti irodájukba keresünk teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat