BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Rendelkezel folyékony angol nyelvtudással és szeretnéd ezt napi szinten használni a munkád során is?
Van tapasztalatod beszerzésben és szeretnél egy dinamikusan fejlődő gyártó környezetben dolgozni?

Ha ezekre a kérdésekre a válaszod IGEN, akkor téged keresünk!

Partnerünk egy több évtizedes múlttal rendelkező nagyvállalat, akik kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkoznak.

Bővítés miatt keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

BESZERZŐ
Beszerzőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Termékek beszerzési folyamatának teljes körű támogatása
  • Szállítások előkészítése, vámkezelési feladatok ellátása
  • Beszállítókkal való kommunikáció (mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése, reklamációkezelés)
  • Új beszállítók felkeresése, piacelemzés
  • Lezajlott beszerzési folyamatok és szerződések utánkövetése
  • Partnerekkel való napi szintű kapcsolattartás, tevékenységeik értékelése
  • Statisztikák összeállítása, adatok elemzése
Amit megbízónk kér tőled:
  • Külkereskedelmi/logisztikai végzettség esetén minimum 1 éves tapasztalat hasonló pozícióban VAGY
  • Egyéb végzettség esetén 2-3 éves tapasztalat a beszerzés területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Excel tudás
Előnyt jelent, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezés + bónuszrendszer a próbaidő után
  • Ingyenes parkolási lehetőség a cégnél
  • Heti 1 nap Home Office lehetősége próbaidő után
A munkavégzés részletei:
  • A munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület, a HÉV megállótól 5-10 perces sétatávolságra
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el nekünk önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek(műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek(SBR, ECO) Beszerzői csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Zala megye

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Zala megye