GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott megbízónk részére keresünk

GÉPBEÁLLÍTÓ

munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe.

Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

1 napon belüli visszajelzés, gyors kiválasztási folyamat, azonnali munkakezdéssel.
Amit Megbízónk kínál:
  • Alapbérezés mellett plusz juttatások
  • Teljesítmény prémium (br. 55.614 forint /hónap - 62 pont)
  • Jelenléti bónusz (br. 24.000 forint /hónap)
  • Műszakpótlék (átlagosan egy hónapban: 30.931 forint)
  • Bejelentett munkaviszony
  • Felszerelés és munkaruha biztosítva
  • Tiszta és modern gyártási környezet
  • Műszakokhoz indított céges buszjáratok
  • Fiatalos és lendületes csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk VAGY
  • Releváns tapasztalat esetén nem elvárás a szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki beállítottság
Előny:

  • B kategóriás jogosítvány megléte(amennyiben nem jászberényi lakos vagy nem megoldható a bejárás a céges buszjárattal)
Gépbeállítóként leendő feladataid:
  • Gépek és berendezések beállítása és üzemeltetése
  • Az esetleges hibák elemzése, elhárítása
  • Zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása
  • Az új munkavállalók oktatása és munkavégzésük felügyelete
  • A gépbeállításhoz tartozó minőségi ellenőrzések végrehajtása
Munkavégzés helye:

  • Jászberény
Céges buszjáratok útvonalai:

  • Jászfelsőszentgyörgy, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Nagykáta, Tápióbicske
  • Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Portelek
  • Jászszentandrás, Jászapáti
  • Adács, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Jászdózsa, Jászjákóhalma
  • Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek

Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?