ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza.
Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

Hozzájuk keresünk

pozícióba új munkatársat.

Értékesítői asszisztensként a leendő feladatai:

  • Értékesítési és ügyéladatok folyamatos rendszerezése és kiértékelése,
  • Ügyféladatbázis karbantartásának felügyelete,
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás és háttértámogatás,
  • Társaság ismertségének, elfogadottságának növelésének háttértámogatása,
  • Potenciális új fogyasztók feltérképezése, piackutatás,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében.

Megbízónk elvárásai:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Minimum 2 éves tapasztalat értékesítés támogató munkakörben műszaki területen,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás ÉS alapfokú német nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel).

Előnyök:

  • Iparban szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. Kerület

Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva