SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk az Mjus World Resort & Thermal Park**** az „Év szállása” verseny 2 díját is elnyerte.
Bővülő csapatukba keresünk most dinamikus, lelkes és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkező új munkatársat

pozícióba.

Ha a mottód "the magic is in the product", akkor Te vagy az akit keresnek!

Főbb feladataid a következők lesznek:
  • munkavégzés a General Manager közvetlen koordinációja alatt
  • partnerekkel, Tour Operátorokkal, utazási ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • új partnerek és piacok felkutatása
  • piaci trendek és változások figyelemmel követése
  • aktív részvétel a következők kialakításában: új B2B és B2C értékesítési csatornák; az értékesítési stratégia a General Managerrel együttműködve; az éves bevételi terv, az eléréséhez szükséges célok és stratégiák
  • az értékesítés, a Rendezvényszervező, a Front Office Manager és a Front Office Team napi munkájának koordinálása
  • OTA-k, channel manager kezelése
  • foglaltság figyelése, az árképzés ennek megfelelő alakítása
  • csomagajánlatok és árképzési megoldások kialakítása a revenue maximalizálása érdekében
  • vendégekkel való kapcsolattartás, esetleges problémák megelőzése, megoldása
Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:
  • felsőfokú szakirányú végzettség (idegenforgalmi)
  • szállodai értékesítésben, vezető pozícióban szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • a Revenue Management technikák alapos ismerete
  • kitűnő szervezőkészség és analitikus gondolkodásmód
  • belföldi és külföldi utazásokra való nyitottság
Előny jelent:
  • HostWare számítógépes rendszer ismerete
  • további nyelvek ismerete
Amit kínálnak:
  • versenyképes bérezés juttatásokkal és bevételteljesítmény alapú jutalmakkal
  • széles szakmai fejlődési lehetőség
  • a magyar piacon 3 éve jelen lévő fiatal Cég a szolgáltatások iránti erős elhivatottsággal
Munkavégzés helye:
  • Körmend, Vas megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva