TERMELÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Műszaki érzékkel rendelkezel, megoldáson gondolkodsz, a folyamatok fejlesztésére törekszel, csapatjátékos vagy, szereted a kihívásokat. Köztünk a helyed!

Feladatok:
  • Termelésjelentés készítése és annak monitorozása
  • Előző napi termelési eredmények elemzése és akciók kidolgozása
  • Termeléshez kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Termelőgépeken a karbantartási tevékenység megszervezése, szükséges alkatrészek időbeni meglétének biztosítása
  • Napi termelési feladatokban részvétel
  • Aktív részvétel a probléma megoldásokban
  • Aktív együttműködés a társszervezetekkel (Minőség, Technológiai csoport)
  • Folyamatleírások és munkautasítások készítése
Elvárás:
  • Kizárólag műszaki középfokú végzettség (gépész, villamos,…)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Hatékony probléma megoldó készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientált, jó szervező készség
  • Elkötelezettség a folyamatos fejlődés iránt
  • Csapatjáték
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat termelés, karbantartás területen
  • LEAN filozófia és eszközök ismerete és alkalmazása (Visual management, 5S, TPM,….)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható és fejlődő cég
A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Somogy megye

Megbízónk kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő vállalkozás, akik jellemzően export piacra gyártanak különböző fémalkatrészeket. A cég fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtását végzi. A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát. Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva