TERMÉK ÉRTÉKESÍTÉSI- ÉS MARKETING MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Lakossági -nem COVID-19- gyorstesztek, innovatív eszközök és fertilitás támogató vitaminok értékesítésének teljeskörű menedzsmentje
  • Értékesítési tárgyalások lefolytatása termékenységi klinikák / lombik centrumok és kiemelt nőgyógyászati rendelők vezetőivel, mass market csatornákkal önállóan vagy az értékesítési vezető bevonásával
  • Értékesítők, viszonteladók, patikai nagykereskedők és a patikai értékesítés, valamint a webshop felügyelete, az értékesítés maximalizálása
  • Marketing terv készítése és végrehajtása (ATL, BTL, SEO, PR, content – offline, online)
  • Egyes tartalmak cégen belüli elkészítése (fontosabb blog posztok, közösségi média tartalmak)
  • Nemzetközi terjeszkedés vezetése (főképp a fertilitást támogató vitaminok termékkörében Közép-Európában)
  • Az értékesítési, árképzési és marketingpolitika folyamatos alakítása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 5 éves értékesítésben/ marketingben szerzett tapasztalat
  • Gyors gondolkodás, kreatív munkavégzés, jó "closing" képességek, megnyerő személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret (felsőfok/ tárgyalóképes szint)
  • Kiváló tárgyalási képesség, kiterjedt marketing tapasztalat
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Referencia levél
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő juttatási csomag (tapasztalathoz, kompetenciákhoz és eredményekhez arányos)
  • Belvárosi irodaház, és hangulatos óbudai iroda kellemes környezetben
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Pozitív és támogató csapat, együttműködő munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, amely több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékei az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Megbízónk egy németországi elektronikai, híradás-technikai berendezések, és alkatrészek nagykereskedelmével foglalkozó piacvezető cég. A kilencvenes évek eleje óta vannak jelen a magyar piacon. Elektromos csatlakozástechnika, automatizálási technológia és interfész elektronika területen tevékenykednek. Csapatukba bővülés miatt új kollégát keresünk

A hirdetés lejár 22 nap múlva