PÉNZÜGYI KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi hálózat SSC-jelleggel működő magyarországi leányvállalata.

Budapest északi részén található irodájukba, a pénzügyi csapat bővítésére keresünk számukra új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi és kapcsolódó tervek nyomon követése, ellenőrzése, javaslattétel
  • Költségfelosztási rendszer ellenőrzése, javaslattétel esetleges átalakításokra
  • Beszerzési megrendelések rögzítése, nyomon követése
  • Havi riporting csomag szakmai ellenőrzése, feltöltése
  • Havi, negyedéves, éves és ad hoc jellegű kimutatások, riportok készítése
  • Egyeztetés, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A Pénzügyi vezető munkájának támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat kontrolling/pénzügy/számvitel területen
  • Tapasztalat pénzügyi beszámolók, eredménykimutatások-elemzések, költségelemzések készítésében
  • MS Office alkalmazások ismerete, kifejezetten erős Excel ismeret
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, percíz munkavégzés
Előny:
  • Big4 tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő, kiemelt fizetés
  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszútávú karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Észak-Pest, kiváló megközelíthetőséggel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position:

A hirdetés lejár 2 nap múlva