ÜZLETÁGI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Most magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, együttműködő partnerekkel
  • Adott projektek esetében az ügyfél igényeinek nyomon követése, a határidők figyelése, teljesülés nyomon követése
  • Vizsgálatok, inspekciók megszervezése
  • Vizsgálati jelentések, szakvélemények, állásfoglalások készítése magyar és/vagy angol nyelven
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával és számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szakértői tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése
  • Vevői reklamációk kezelése
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú végzettség
  • 1 - 3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelvismeret (Középfok/ kommunikációs képes szint)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat
  • Megbízhatóság
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés és juttatások
Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Most magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Most magyarországi leányvállalatának laboratóriuma számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva