ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Most magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri munkáiban
  • Műszaki tervdokumentációk ellenőrzése, terv véleményezése, feldolgozása
  • Projektmenedzsment feladatok ellátása
  • Mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése, műszaki ellenőri feladatkör ellátása
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Gépészmérnök, vagy építőmérnök végzettség
  • Minimum 3 év mérnöki területen végzett munkatapasztalat (tervezés, kivitelezés)
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Jó kommunikációs készség
  • Folyékony beszéd és írás-olvasás angol nyelven
  • Célorientált személyiség
  • Konstruktivitás, kreativitás
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, jelentkezzen magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Ha rendelkezel Siemens és Mitsubishi programozási tudással és szereted a szakmai kihívásokat, az alábbi lehetőség NEKED szól! Partnerünk egyedi célgépek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Az ipari automatizálás, villamos vezérlőszekrények tervezése és gyártása, valamint a forgácsolás szintén szolgáltatásuk része. Fiatalos és szakmailag kiemelkedő csapat keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen van a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományait megőrizve, magas színvonalon végzi kivitelezői feladatait. Mélyépítési projektek garanciális feladatainak ellátására keresünk számára új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. To support their international product management and R&D teams located at the Budapest Headquarters, we are looking for a new:

A hirdetés lejár 27 nap múlva