HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

HR területen szereztél végzettséget/tapasztalatot és a jövődet is ezen a pályán képzeled el? Szívesen végeznél változatos, összetett feladatokat, de az adminisztrációtól sem rémülsz meg? Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség a II. kerületben.

Most fiatalos csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ha érdekel a lehetőség, olvass tovább és jelentkezz, hiszen lehet, hogy Téged keresünk!
Leendő feladataid:
  • Munkaszerződések és munkaszerződés módosítások készítése
  • Önéletrajzok kezelése és jelöltek előszűrése a megadott feltételek alapján
  • Bérek adminisztrálása és béren kívüli juttatási csomagok karbantartása
  • Beléptetése és kiléptetések lebonyolítása
  • Bérszámfejtéshez a dokumentumok előkészítése, összeállítása
  • Céges rendezvények, csapatépítők szervezése
  • Kapcsolattartás a szervezet belső munkatársaival
  • Egyéb, HR területhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Agilis, motivált, rugalmas hozzáállás
  • Tanulási kedv és hajlandóság
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • BKV bérlet
  • 13. havi bér
  • Szakmai tréningek
Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specializálódtunk, vállalatunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen vállal megbízásokat. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást, saját toborzó szoftvert fejlesztünk és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunk folyamatos bővítése miatt keresünk most a következő pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk, a világ legnagyobb laboratóriumi hálózatának tagjaként, 34 éve független és akkreditált vizsgálólaboratóriumot üzemeltet. Budapesti, csepeli központjuk bővítése miatt keresnek munkatársat az alábbi munkakörökbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
HR, Munkaügy | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat: