AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz.

Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Gyárból frissen kijött gépjárművek mozgatása beérkezéskor és kiszállításkor
  • Vagonokról leállás rotáció keretében
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, figyelmes autóvezetési stílus
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Jó fizikai állapot
  • Pozitív, rugalmas hozzáállás
  • Csapatszellem
Amit Partnerünk kínál:
  • Kipróbálhatod a gyárból kiguruló legújabb modelleket
  • Piacképes, bejelentett, rendszeres bér
  • Bejárási támogatás
  • Kiszámítható munkarend hétfőtől péntekig, néha egy-egy szombati munkával
  • Biztosított munkaruha, védőital
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Összetartó csapat
Munkavégzés helye: Budaörs

Ha érdekel az ajánlatunk és szereted az új autókat, kattints a linkre és jelentkezz még ma!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása. A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája. Számukra keresünk most új munkatársat kőbányai raktárukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy magyar tulajdonú, kereskedelmi cégcsoport. Raktározással foglalkozó leányvállalata fiatalos, dinamikus csapatába keres targoncás gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 23 nap múlva