SENIOR MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar kazán piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Bővülő szigetszentmiklósi telephelyükre keresik szakember gárdájuk új tagját

pozícióba.

Mi lesz a feladatod:
  • Ügyféligények megértése és személyre szabott műszaki szaktanácsadás nyújtása Immergas partnerek, tervezők, szerelők és felhasználók körében
  • Műszaki ajánlatkérések feldolgozása, műszaki ajánlatok kidolgozása, véleményezése
  • Új termékek bevezetése előtti piackutatás, forgalomban lévő termékek piacelemzéseinek folyamatos karbantartása
  • Termékmenedzsment feladatok termékcsoportok önálló kezelése
  • Műszaki anyagok ellenőrzése, prospektusok és segédletek készítése
  • Meghirdetett szakmai oktatások megvalósítása
  • A belső szervizcsapattal, a területi képviselőkkel, belső értékesítőkkel való szoros együttműködés
  • Az Immergas termékek műszaki tartalmának elsajátítása, az elsajátított tudás naprakészen tartása
Amit Megbízónk elvár:
  • Felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség
  • PPT/Excel/Word, gyakorlott felhasználó szintű kezelése
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (akár megújuló energia (hőszivattyúk) terén szerzett képzettség/tapasztalat)
Téged keresnek, ha:
  • Szereted az önálló munkavégzést és az eredményesség fontos számodra
  • Szakmailag hiteles vagy
  • Kiváló ügyfél-kommunikáció jellemez
  • Szeretsz prezentálni, oktatásokat tartani
  • Pontos, megbízható munka jellemez
  • Nem okoz gondot neked a munkáddal járó adminisztráció pontos vezetése
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Angol/olasz nyelvtudás (szaknyelvű olvasási szint és társalgási szint, nem szükséges nyelvvizsga)
  • Műszaki rajz készítő (pl. AUTOCAD) szoftver felhasználó szintű kezelése
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér + éves bónusz)
  • Laptop,telefon
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatosan bővülő magas minőségű termékpaletta
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Belső projektek vezetése
Foglalkoztatás jellege:
  • 40 órás munkahét, 8-17-ig tartó munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely

Amennyiben a meghirdetett pozíciónk felkeltette érdeklődésed, akkor küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével együtt a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ha több éves tapasztalatra tettél szert ügyfélkezelésben, értékesítésben/termékbevezetésben és szívesen kommunikálsz leendő üzleti partnerekkel, akkor olvass tovább, ez az ajánlat Neked szól! Az alábbi pozícióra keresünk munkatársat német tulajdonú partnercégünk, egy széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat számára üzleti szektorba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Egy multinacionális cég leányvállalataként újonnan létrejött magyar tulajdonú, építőipari méréstechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnerünk bővülés és átszervezés miatt keres munkatársat egy - a cégen belül új - pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position:

A hirdetés lejár 17 nap múlva