SALES REPRESENTATIVE

Munkavégzés helye: Csongrád megye Győr-Moson-Sopron megye Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Részese lennél a piacon egyedi orvostechnológiai megoldások értékesítésének? Nem egy sokadik tömegterméket szeretnél értékesíteni a mindennapi munkád során? Amennyiben ezekre a kérdésekre igennel válaszoltál, a következő lehetőséget kínáljuk:

Partnerünk egy gyorsan fejlődő startup, amely a digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával, valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén.
Bővülő értékesítési csapatukba az alábbi pozícióba keresünk egy lendületes munkatársat:

Munkakör célja:
  • Fogorvos-látogató Sales Managerként felelős leszel az értékesítési folyamatok kezeléséért, fejlesztéséért és manageléséért
Főbb feladatok:
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése jól előkészített leadek alapján, de akár hideghívások és -látogatások által is
  • Cég képviselete kiállításokon és szakmai konferenciákon
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, számukra további termékek és csomagok értékesítése
  • Értékesítési csatornák fejlesztése
  • Elemzések és riportok készítése vezetőség számára, tevékenység pontos adminisztrálása CRM-ben
Ezekben ismerj magadra:
  • 1-3 év fogászati területen szerzett értékesítési tapasztalat (meglévő kapcsolati háló a szektorban)
  • Eredményorientált, de mégis ügyfélközpontú szemlélet
  • Pozitív, energikus és lendületes személyiség
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Jellemző Rád a nagy munkabírás
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Angol nyelvismeret (középfok/ kommunikációképes szint)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Győr-Moson-Sopron, Budapest, Csongrád megyei lakóhely
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Részese lehetsz a világszinten is egyedi és innovatív orvostechnológiai megoldások terjesztésének
  • Nem egy sokadik tömegtermék értékesítésének a feladata hárul Rád
  • Nagyon erős szakmai háttér változatos feladatokkal
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, bónusz, céges telefon és autó
  • Rugalmas munkaidő
  • Korlátlan home office
  • Modern, korszerű és hangulatos irodai munka lehetősége, Szeged egy frekventált részén
  • Fiatalos és motivált kollegákból álló értékesítő csapat
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés
Munkavégzés helye: Országosan bárhonnan végezhető

Csatlakozz egy támogató csapathoz és légy részese egy innovatív, dinamikus vállalkozásnak!

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva